Fotoğraflarla Eğitim-Sen
Fotoğralar için linkimize tıklayıp faaliyetlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.
Basında
Güncel haberler ve sendikamızın faaliyetlerine ulaşabilirsiniz.
Yayınlarımız
Sendikamıza ait ve tavsiye edilen yayınlarımıza ulaşabilirsiniz.
Şampiyonlara burs

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) Türkiye birincisi olan Antalyalı imam hatip öğrencileri Oğuzhan Başak ve Fatma Kemerden'i, 28 Şubat sürecinde mağdur olan büyükleri yalnız bırakmadı. Başarılı öğrencilere Antalya İmam Hatip Derneği (ANİMDER) tarafından tablet hediye edilirken öğrencilere üniversite boyunca burs bağlandı.

YALNIZ BIRAKMADILAR
Antalya'da TYT ek puanlı yerleştirmede Türkiye birincisi olan Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Oğuzhan Başak ve Hayme Ana Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatma Kemerden'a ANİMDER'den özel destek geldi. Başak ve Kemerden'e tablet ve isimlerinin yazdığı kalem hediye edildi. En anlamlı hediye ise 4 yıl boyunca sürecek olan eğitim bursu oldu.

4 YIL TAM DESTEK
Dernek Başkanı Kadir Sarıcalar, Antalya'da bulunan bütün imam hatip mezunlarına yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler yaptıklarını söyledi. Sarıcalar, "Aynı zamanda başarılı öğrencilerimize burs ve hediye desteklerinde bulunuyoruz. Sadece bu arkadaşlarımıza değil, her yıl yüzlerce öğrencimize burs veriyoruz. 28 Şubat sürecinde imam hatip okullarının önleri kesilmişti. Bu yıl ilke kez ortaokul ve liselerimizde mezunlarımızı verdik" dedi.

BİRİ HUKUK DİĞERİ TIP
561 puan ile eşit ağırlık alanında ek yerleştirmede birinci olan Oğuzhan Başak, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni tercih edeceğini söyledi. Fatma Kemerden ise, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni tercih edeceğini söyledi.

HABERLER
Tüm Haberler
ANTALYA
8 Ağustos 2017 Salı
ANTALYA ŞAMPİYONU GEBİZLİ KIZ İMAM HATİP LİSELİ
Hacı Dudu Mehmet Gebizli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üniversite sınavlarındaki başarı grafiğini her geçen gün yükseltiyor.
ANTALYA
29 Eylül 2017 Cuma
ÖNDERin Düzenlemiş Olduğu 14. İmam Hatipliler Samimiyetle Türkiye Geneli Büyük Kurultayı
Önder Türkiye Geneli İmam Hatip...
ANTALYA
28 Şubat 2018 Çarşamba
28 Şubat mağdurları anlatıyor! Bu sese kulak verin
Bugün bin yıl sürecek denilen 28 Şubat postmodern darbesinin yıl dönümü. Aradan tam 21 yıl geçti, ancak halen yüzlerce kişi haksız yere cezaevlerinde tutuluyor. 28 Şubat yargı mağdurlarının yakınları haksızlığın bir an önce giderilmesini bekliyor.
ANTALYA
18 Nisan 2018 Çarşamba
ÖNDERden ANİMDERe Ziyaret
Dün akşam ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Veysel BAŞARAN ve Genel Sekreter Yunus TEKGÖÇEN...
Başkanın Mesajı Başkanın Özgeçmişi
Copyright 2016 - Antalya ANİMDER. Tüm Hakları Saklıdır.
Antalya ANİMDER.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Animder - Antalya İmam Hatipliler Derneği
0242 248 76 77
0542 842 19 80
Kızılsaray mah. 79 sk. Yener Ulusoy Bulvarı Göksoy Apt. MURATPAŞA / ANTALYA animder@hotmail.com
SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN
Antalya ANİMDER olarak sosyal medyanın en sık kullanılan mecralarında öğretmenlerimiz ve tüm üyelerimizle bir araya geliyoruz. Bizi; Facebook‘ta beğenebilir, Twitter‘da takip edebilir,
BAĞIŞ HESAP BİLGİLERİ
ALBARAKA TÜRK
HESAP N0: 21-2520204-1
IBAN NO : TR76 0020 3000 0252 0204 0000 01