YÖNETİM KURULU

Mustafa EMEKLİ 01.04.1971 tarihinde ANTALYA' da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan EMEKLİ, halen Animder - Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Mustafa EMEKLİ evli ve 3 çocuk babasıdır.

Mustafa EMEKLİ

Yönetim Kurulu Başkanı


Ramazan TUĞRUL, halen Animder - Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Ramazan TUĞRUL

Başkan Yardımcısı


Fatih TUNÇ

Başkan Yardımcısı

1977 tarihinde Antalya’da doğdum. İlkokulu Antalya, Ortaokulu Burdur İli Tefenni İlçesinde, Lise Öğrenimimi Antalya İlinde 1994 Yılında tamamladım. 1997 Yılında Diyanet İşleri Başkanlığında İmam Hatip olarak göreve başladım. 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdim. Askerliğimi 2000 yılında Balıkesir’de kısa dönem olarak yaptım. 2003 yılında Diyanet İşleri Başkanlığının Selçuk Eğitim Merkezindeki İhtisas Kursunu başarıyla tamamladım. Akabinde Antalya’nın Kumluca İlçesine Vaiz olarak atandım. 2007 Yılında Diyanet İşleri Başkanlığının açmış olduğu yurtdışı sınavları neticesinde başarılı bulunmam sebebiyle Avustralya-Melbörn kentine din görevlisi olarak atandım. 2008 yılında Avustralya-Melbörn Monash Üniversitesi, Tarihi Çalışmalar Okulu Edebiyat Fakültesinde master proğramının ilk ünitesini “Modern Dünyada İslam Düşüncesi” ünitesini “ Muhammet Hamidullah , Hüseyin Nasr, Abdülkerim Soruş ve Tarık Ramazan’nın İslam düşüncesinin gelişmesinde ki görüşleri” seminerini 70 (iyi) derece ile tamamladım. Yurtdışı görevimi tamamlamam neticesinde 2009 Yılında Antalya İli Kumluca İlçesi Vaizliğinde göreve başladım. 2010 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde ,Sosyal Bilimler Enstitüsü, Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı, Din Eğitimi dalında Yüksek Lisans yapmaktayım. Tez konum ”Vaizler ve Problemleri” dir. 2009 Yılında Kepez İlçe Müftülüğüne vaiz olarak atandım. . Evliyim 2 çocuk babasıyım. İngilizce ve Arapça dillerini bilmekteyim.Halen Kepez İlçe Müftülüğünde Vaiz olarak göreve devam etmekteyim.


Halil AKBIYIK

Yönetim Kurulu Üyesi

1971 yılında Antalya Kirişçiler Köyünde dünyaya geldi.İlkokulu Kirişçiler köyünde, orta Okulu ve liseyi 1988 yılında Antalya İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Askerliğini yaptıktan sonra 1997 yılında Oymapınar Hidro Elektrik Santralinde sözleşmeli memur olarak göreve başladı. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Çalıştığı kurum özelleşince 2005 yılında Antalya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 2007 Antalya İl Özel İdaresi, 2008 Döşemealtı İlçe Özel İdare Müdürü, 2012 Muratpaşa İlçe Özel İdare Müdürü olarak çalışırken 2014 yılında Büyükşehir yasası ile il Özel idaresi kaldırılması sonucu, Antalya Büyükşehir Belediyesinde görev yapmıştır. Halen Antalya Kredi Yurtlar Kurumu Elmalılı Hamdi Yazır Yurdunda Yurt Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli 3 çocuk babasıdır.


Adem DEVECİ

Yönetim Kurulu Üyesi

1960 yılında babasının İmam olması nedeniyle Serik Ahmediye köyünde dünyaya geldi.İlkokulu Ahmediye köyünde bitirdi.İlkokuldan sonra 4 sene Serik Merkez Kuran Kursunda okudu.1976 yılında Antalya İmamhatip Lisesine kayıt oldu ve 1983 yılında İmamhatip Lisesinden mezun oldu.Askerliğini yaptıktan sonra 1986 yılında Serik Belediyesinde memur olarak göreve başladı.18 yılı Serik belediyesinde çalıştıktan sonra 2004-2009 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürü olarak görev yaptı.2009 yılında Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne atandı.Halen bu görevine devam etmektedir. Evli 3 çocuk babasıdır.


 

Ali ÖZERTEN

Yönetim Kurulu Üyesi

1962 Burdur Gölhisar doğumludur.1981 yılında Burdur İmam Hatip lisesinden 1985 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olmuştur.1986 yılında Edirne Enez’de öğretmen olarak görevine başlamıştır.1987 yılında Antalya İmam Hatip Lisesine öğretmen olarak atanmıştır. Antalya İmam Hatip Lisesinde 1989-2003 yılları arasında Müdür yardımcılığı 2003-2004 yılları arasında Müdür Baş Yardımcılığı ve 2004-2010 yılları arasında ise Okul Müdürü olarak görev yapmıştır. Halen Antalya Yavuz Selim Anadolu Lisesi Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır. İyi derecede Fransızca ve Arapça bilmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


Hüseyin KÖSEOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 Antalya Kaş doğumlu. İlk orta ve lise öğrenimini Antalya İmam hatip Lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Mahalli İdareler bölümünde, Anadolu Üniversitesi kamu yönetiminde tamamladı. Radyo Tula da reklam müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.